Kontakt

Kontaktirajte nas

Booking Kontakt:
booking@ultra-sailing.hr
tel: + 385 21 398 578
fax: + 385 21 314 588

Broj Agencije: HR-AB-21 060200868

LogoSplithrv
CHARTER

Inga Tomašević
Voditelj financije i rezervacija
Email: inga@ultra-sailing.hr / booking@ultra-sailing.hr
Tel/Fax: +385 21 398 578 / +385 21 314 588
GSM:+ 385 98 294 635

Marija Grubišić Blašković
Recepcija & booking (rezervacije)
Email: booking@ultra-sailing.hr
Tel/Fax: +385 21 398 578 / +385 21 314 588
GSM:+385 98 488 668

Liljana Jakas Mašković
Recepcija & booking (rezervacije)
Email: booking@ultra-sailing.hr
Tel/Fax: +385 21 314 589 / +385 21 314 588
GSM:+385 98 488 668

BENETEAU SALE

Michael Botić
Prodaja & Marketing
Email: michael@ultra-sailing.hr / sales@ultra-sailing.hr
Tel/Fax:+385 21 398 980 / +385 21 398 983

Slaven Vidan
Prodaja & Servis
Email: slaven@ultra-sailing.hr / service@ultra-sailing.hr
Tel/Fax:+385 21 314 589/ +385 21 398 983
GSM:+385 98 9926339

Dražen Mandić
Tehničar (drvo)
Email: service@ultra-sailing.hr

FINANCIJE

Adela Vican
Voditelj financije
Email: adela@ultra-sailing.hr
Tel/Fax: +385 21 398 629 / +385 21 398 983

Kristina Kostović
Financije
Email: kristina@ultra-sailing.hr
Tel/Fax: +385 21 398 629 / +385 21 398 983

MANAGEMENT

Emil Tomašević
Glavni Direktor
Email: emil@ultra-sailing.hr
Tel/Fax: +385 21 398 980 / +385 21 398 983

Copyright © 2017 Ultra Sailing Novosti – vodič za jedrenje u Hrvatskoj. All Rights Reserved Ultra Sailing. Designed by Dencro d.o.o.